Головні новини

Порушує Мінські угоди кожен день: Волкер зробив жорстку заяву щодо дій Росії на Донбасі

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер звинуватив Москву в умисному і регулярному порушенні Мінських угод. Відповідний запис з’явилася в Twitter 12 лютого 2019 року.

«Чотири роки тому Росія підписала комплекс заходів, в яких перший пункт стосувався режиму припинення вогню з 14 лютого. Приблизно через тиждень Росія і її маріонеткові сили захопили Дебальцеве», — підкреслив Волкер, зазначивши, що з того часу, за минулі чотири роки Росія порушувала Мінські угоди щодня.

«Настав час для миру в Україні», — наголосив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України.

Скріншот твіту Курта Волкера

Зазначимо, члени Радбезу обговорять стан реалізації Мінських угод в 22:00 за київським часом. З ініціативою про скликання засідання виступила Російська Федерація, при цьому в Україні впевнені, що метою росіян є створення «димової завіси» і відволікання уваги держав — членів ООН від засідання 20 лютого. На цьому засіданні буде обговорюватися п’ятирічна російська агресія проти України і ситуація на Донбасі. На користь такого твердження є той факт, що російська сторона не виконала жодного з пунктів Мінських угод, за які так люто виступає.

«>

13.02.2019
07:06
Источник

Most Popular

To Top