Головні новини

Пошкодження авто з-за ям на дорогах: Верховний суд України став на бік водіїв

Верховний суд України став на бік власника компактвена Renault Lodgy, який вимагав компенсацію від Переяслав-Хмельницької міської ради за пошкодження свого автомобіля на поганій дорозі. Цим прецедентом повинні скористатися інші українські автомобілісти.

Щорічно в нашій країні із-за розбитих доріг пошкоджуються сотні, якщо не тисячі автомобілів. В цьому випадку не зовсім зрозуміло, кого слід звертатися з претензіями, адже дороги бувають різного підпорядкування.

Трохи простіше, якщо автомобіль отримав пошкодження в місті. В цьому випадку хоча б зрозуміло, кому висувати претензію. Правда, до цих пір такі скарги найчастіше залишалися незадоволеними.

Так було раніше. Тепер же ситуація змінилася. Справа в тому, що ВС України підтримав позов власника компактвена Renault Lodgy до Переяслав-Хмельницькому міській раді, який просив компенсацію за пошкодження свого автомобіля на розбитій міській дорозі. Тепер місту доведеться заплатити йому 38,4 тис. грн.

Звичайно, це не перший подібний позов, який вигравали водії. Головне, що особи, які несуть відповідальність за стан доріг, після таких судових позовів розуміють, що їм потрібно якісно робити свою роботу. Інакше їх чекають штрафи.

«>

12.01.2019
20:26
Источник

Most Popular

To Top