Новини Донецька

Посол Норвегії перевірив роботу КПВВ «Станиця Луганська»

  • Посол Норвегії перевірив роботу КПВВ «Станиця Луганська»
    Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation

  • Посол Норвегії перевірив роботу КПВВ «Станиця Луганська»
    Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation

Посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад і представники Норвезького ради у справах біженців з робочим візитом відвідали Луганщину в районі проведення операції Об’єднаних сил. Про це повідомляється на сторінці прес-центру штабу ОНС в Facebook.

Іноземна делегація здійснила поїздку на єдиний діючий на Луганщині контрольний пункт в’їзду-виїзду Станиця Луганська. Загалом, представники делегації ознайомилися з порядком перетину лінії розмежування, рівнем пасажиропотоку та особливостями роботи цього КПВВ.

Новини по темі: У черзі на КПВВ на Донбасі помер літній чоловік

Про ситуацію в межах гуманітарного дорожнього коридору через лінію розмежування розповів перший заступник начальника Лисичанського прикордонного загону зі складу ООС Сергій Соколовський.

Новини по темі: На КПВВ «Гнутово» затриманий чоловік, який намагався вивезти з території ОРДЛО вибухівку, – штаб

Він зазначив, що завдяки міжнародному співробітництву проведена реконструкція контрольного пункту, що дозволило збільшити кількість робочих місць з перевірки паспортних документів та значно прискорити пропускні операції, завдяки чому зменшилися накопичення людей перед КПВВ. Крім поліпшення умов перетину лінії розмежування громадянами, це дозволило підвищити їх безпеку і зменшити час проходження контрольних процедур.

Як повідомлялося, бойовики застосували лазерне зброя в районі КПВВ «Станиця Луганська».

Новини по темі: Глави МЗС України, Данії та Чехії відвідали КПВВ «Гнутово» на Донбасі

Most Popular

To Top