Новини Донецька

Посол США попередив німецькі компанії про «значний ризик санкцій» за участь в «Північному потоці-2»

Посол США в Берліні Річард Гренелл направив лист ряду німецьких компаній, в якому заявив про «значний ризик санкцій» у зв’язку з реалізацією проекту газопроводу «Північний потік-2». Про це повідомляє російський «Інтерфакс» з посиланням на видання Bild am Sonntag.

«Ми знову підкреслюємо, що фірми, які беруть участь у російському секторі експорту енергії, займаються тим, що пов’язано зі значним ризиком санкцій. У кінцевому рахунку, фірми, що підтримують спорудження «Північного потоку-2», а також «Турецького потоку», активно підривають безпеку України та Європи», — наводить видання слова американського посла в Німеччині, який було направлено ряд німецьких компаній.

Посол США зазначив, що «газопровід несе серйозні геополітичні наслідки для наших європейських союзників і партнерів».

«Ці партнери поділяють нашу стурбованість у зв’язку з усе більш агресивною поведінкою Росії, особливо використанням Москвою енергетичних ресурсів як політичних і економічних важелів», — йдеться в листі американського посла.

У МЗС ФРН піддали критиці лист Гренелла, зазначивши, що подібні дії суперечать дипломатичним нормам. У свою чергу представник Гренелла сказав, що лист не слід розцінювати як загрозу, а як «прозоре послання американської політики», — йдеться в повідомленні.

Источник

Most Popular

To Top