Новини Донецька

Посольство України спростовує заяви Додона про візит Порошенка в Молдову

У робочому графіку президента України Петра Порошенка візитів до Молдови не передбачено. Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на Посольство України в Молдові.

«У робочому графіку глави Української держави — президента України Петра Порошенка візитів в Республіку Молдова не передбачено. Посольство України не коментує інформацію, що з’явилася в ЗМІ», — йдеться в заяві посольства у Facebook.

У повідомленні наголошується, що напередодні президент Молдови Ігор Додон заявив, що 13 лютого з візитом в його країну приїде президент України Петро Порошенко, але зустрічі глав держав не буде. Додон додав, що не хоче зустрічатися з Порошенком, «щоб не втручатися у виборчий процес в Україні».

Президент Молдови Ігор Додон відомий своїми проросійськими поглядами і вважається одним російського президента Володимира Путіна.

Раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що умовою діалогу з Додоном є підтримка цілісності України, включаючи Крим.

В інтерв’ю «Радіо Свобода» в минулому році Додон заявляв, що готовий до діалогу, будь-яких контактів з Україною. Під час виборчої кампанії, в листопаді 2016 року, Ігор Додон говорив, що Крим є «де-факто російською територією».

Источник

Most Popular

To Top