Повністю весь розклад: плюси та мінуси нових законів про пільгового розмитнення автомобілів

Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко пояснив плюси і мінуси нових законів №8487 і №8488 про зниження акцизного збору при імпорті авто.

Для автоімпортерів і дилерів

Позитиву немає. Дозволили ввозити будь-які димлять і чадящие розвалюхи — б/ у авто Євро-0 ( або Євро мінус 100), але заборона залишили на ввезення нових авто нижче Євро-5. Хіба нове авто Євро – для екології гірше, ніж закіптюжений бэушка нижче Євро-0? В ЄС хоч техогляд зупиняє ввезення явного автошроту, а у нас тепер немає жодних бар’єрів.

Для простих українських бляхеров

100% їх перемога і 100% позитив для них. Можна тепер розмитнити будь-яку бляху з Євро-0 за зменшеними ставками акцизу (у 5-38 разів менше порівняно з існуючими). Плюс ще й знижка на розмитнення 50% на 90 днів з моменту публікації законів. Плюс розмитнення без виїзду за кордон на внутрішній митниці без документів на авто при наявності договору купівлі/ продажу авто, оформленого без нотаріуса в будь підворітті на Подолі. Так що привітати їх можна, вони об’єдналися і перемогли, поки автомобілісти на українській реєстрації мовчали. Ось приклад, як треба діяти…

Для бляхобизнесменов – організаторів бляхобизнеса і власників » литовських фірм», які заробляли на бляхах;

100% негатив! Вони програли, хоча самі ці акції протесту й фінансували! Прості бляхеры тепер кинуться оформляти і розмитнювати авто, спрыгнут з їх гачка, а вони позбудуться заробітку на бляхах. Хто їм буде давати по 900-1500 євро за ввезення блях через верблюда або по 200 євро за «перезаїзд», якщо можна буде легально розмитнити авто навіть Євро-0? Тому прогнозую, що вони будуть лобіювати вето законів, щоб не втратити налагоджений бізнес і підгодованих клієнтів. Плюс вони миттєво втрачають свій політичний вага: бляхеры растаможат бляхи і все! Мета досягнута: мавр зробив свою справу — мавр повинен піти! А йти з підніжок політичного Олімпу не хочеться.

Для простих українців, які не мають авто

100% позитив! За зниженими податками (в 5-38 раз) можна пригнати навіть авто Євро-0. Плюс депутати почули критику ( я багато вчора/учора спілкувався з парламентаріями) і поширили знижку 50% на акциз на всіх українців, а не тільки бляхеров.

Для простих українців, які мають авто української реєстрації

Швидше негатив, ніж позитив! (хай кожен по своєму оцінює — не сперечаюся). Вони теж зможуть пригнати з еЕСавто дешевше, але спочатку треба продати своє авто, а воно в ніч вступу Закону в силу стане на 20-30% дешевше.

Для ЄС

100% позитив для них, але не для нас! Україна вже перетворилася на могильник для зберігання ядерних відходів з ЄС і США. Тепер ще й перетвориться на смітник для вивезення евроавтошрота. І я кажу не просто про старих авто з ЄС, які можуть їздити (подібні бляхам і старющие Жигулі по Україні їздять і від блях не відрізняються). Я кажу про повну гнилому автошроті, який вже не їздить і який вивозитимуть на евакуаторах в Україну наші » бізнесмени», отримуючи по 200-1000 євро повернення від ЄС утилсбора за вивезення шроту з ЄС , і кидаючи весь цей автохлам в наших лісах. Плюс у автозаводів ЄС з’являється додатковий ринок: навіть ті європейці, хто не оновлював авто, так як не знав куди сплавити старе (при забороні у нас нижче Євро 5), тепер знають куди! До нас!

Ось Вам повністю весь розклад! Це бізнес і гроші! І якщо Вам хтось казки розповідає про те, що піклується про Вашому благополуччі, — не вірте! Для автоімпортерів продаж авто – це бізнес і вони мають маржу; для бляхобизнесменов ввезення блях — це бізнес і вони будуть намагатися ветувати закони. ЄС теж думає не про Україну, а переслідує свої інтереси.
Ви здивовані? Думали по-іншому?

09.11.2018
16:53
Источник

Most Popular

To Top