Новини Донецька

Представництва «ДНР» в ЄС – це як посланці позаземної цивілізації або консули Атлантиди — журналіст

Так звані «представництва» ДНР» в європейських країнах насправді не становлять незаконне територіальне утворення, а є громадськими організаціями, які за законом можуть називати себе як завгодно. Про це в російських пропагандистських ЗМІ розповів російський журналіст, Андрій Бабицький.

Як затятий прихильник «російської весни», він спробував вразити МЗС України, протестуючий проти відкриття в країнах ЄС цих організацій. «Український МЗС — організація, вкрай смутно представляє собі європейське законодавство і тому кожен раз, коли мова заходить про дратівливих його події, безуспішно прикладывающая зусилля, щоб добитися якихось дій, які країни ЄС повинні вжити у порушення власних законів», — пише він.

Він пояснює, чому всі спроби заборонити діяльність так званих «представництв» в ЄС закінчуються невдачею. Насамперед, за словами Бабицького, в європейських країнах дозволена діяльність громадських активістів, які «якщо вони не порушують закон, можуть називати себе як завгодно».

«Хоч посланцями позаземної цивілізації або почесними консулами Атлантиди. І під юрисдикцію МЗС їх діяльність не підпадає», — вільно чи мимоволі він зводить статус «представництв» до рівня самодіяльності.

По суті справи, — продовжує російський журналіст викривати бравурні звіти «МЗС ДНР» про дипломатичні успіхи «республіки», — «представництва» в ЄС є «свого роду гуртками підтримки «республік» в тих чи інших країнах. Їх діяльність носить камерний характер. «Ніяких дипломатичних функцій громадських організацій немає і бути не може», — визнає любитель «Новоросії».

«В умовах несприятливого медійного контексту вони мало що в змозі зробити», — резюмує Бабицький.

Источник

Most Popular

To Top