Новини Донецька

Прем’єр звинуватив «Укргазвидобування» у зриві планів з видобутку газу

Компанія «Укргазвидобування» фактично зірвала плани з видобутку газу. Про це на презентації звіту уряду за минулий рік заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, — повідомляє «РБК-Україна«.

За його словами, за минулий рік в Україні видобуто 21 млрд кубометрів газу. У той же час він висловив невдоволення тим, що «Укргазвидобування» фактично зірвала план зі збільшення видобутку газу до 2020 року.

«І це дуже нас турбує сьогодні і дуже важливо виправити це в найближчі періоди, щоб ситуація змінилася», — додав Гройсман.

Як повідомлялося раніше, Гройсман повідомив, що за минулий рік Україна скоротила споживання природного газу майже на 3,5 млрд кубометрів. Крім того, він зазначив, що українська сторона вже більше трьох років не імпортує безпосередньо російський газ.

За підсумками січня Україна збільшила видобуток і знизила споживання газу. За даними «Укртрансгазу», надходження газу в ГТС від газовидобувних підприємств у січні 2019 року в порівнянні з січнем 2018 року зросли на 1% — до 1,8 млрд кубометрів.

Источник

Most Popular

To Top