Головні новини

Президентські вибори Зеленському не виграти ніколи, а до парламентських рейтинг опуститься нижче прохідного бар’єру, – блогер

Похід шоумена Володимира Зеленського в політику закінчиться абсолютно нічим. Президентські вибори йому не виграти ніколи, а до парламентських рейтинг опуститься нижче прохідного бар’єру. Такий прогноз у своєму блозі висловив блогер Карл Волох.

Він зазначає, що зате сам Зеленський приверне неприємностей на свою голову море розливане, насьорбається принижень, втратить частину публіки і сильно пошкодує, що вплутався в цю історію. Адже він назавжди попрощається з чином чесного гумориста, російськомовного патріота, який публічно виступає за народ, критикує владу, не перебуваючи в політиці, будучи повністю аполітичним.

За словами Карла Волоха, але може у цього походу бути і якийсь позитивний результат, якщо у Володимира Зеленського з командою вистачить розуму і сили осмислити отриманий урок. Можливо, вони усвідомлюють, нарешті, в якій країні живуть, зрозуміють трохи краще свій народ – і самі з «совків» і малоросів перетворяться в нормальних українців. Адже, по суті, хлопці вони дуже не безталанні, тільки от почуття гідності і такт міцно дещо.

«>

13.01.2019
10:13
Источник

Most Popular

To Top