Новини Донецька

Прийом педіатра в окупованому Іловайські: у черзі хворим дітям доводиться стояти по 5 годин

Лікарні ряду окупованих міст Донецької області відчувають серйозний кадровий голод, — повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Особливо гостро проблема стоїть в Іловайські– тут немає жодного педіатра і не вистачає лікарів вузької спеціалізації.

У підконтрольному бойовикам Іловайські батьки приходять з хворими дітьми ще до відкриття лікарні: годину стоять на морозі та ще близько 5 годин в черзі, перш ніж потрапити до єдиного лікаря-педіатра. Того ж доводиться оглянути за день близько 50 маленьких пацієнтів.

З півдня проводять в лікарні і мам з грудними малюками.

«Ми в середу з 8 години і до першої години дня, поки пройшли доктора», «Я стою з пів на сьому ранку, вже п’ять з половиною годин. У мене ось дитина, синій, дохлий варто, 37 температура два тижні, може, у нього запалення легенів», — кажуть мами в черзі.

В Іловайські ця проблема залишається вже близько півроку — з моменту, коли помер останній місцевий педіатр. Потім в місто приїжджали лікарі з Харцизька та Зугреса, але до них потрапити на прийом можна було тільки кілька разів у тиждень, при тому, що в місті проживають близько 2,5 тисяч дітей. Зараз приїжджі лікарі приймають весь робочий тиждень.

На тлі повної відсутності педіатрів в лікарні Іловайська не вистачає терапевотов, хірургів, рентгенологів, узистов і немає ендокринолога.

Відчувають кадровий голод і лікарні в Макіївці, Горлівці, Кіровському, Шахтарську, Ясинуватій, Амвросіївському і Тельманівському районах.

Источник

Most Popular

To Top