Головні новини

Прикордонники України пояснили затримання єпископа Гедеона в аеропорту Борисполя

У середу, 13 лютого, архієрей Української православної церкви єпископ Гедеон (в миру — Юрій Харон) був не пропущений на територію України в аеропорту «Бориспіль» через проблеми з його документами, передає «Інтерфакс-Україна».

Дана інформація була підтверджена агентству спікером Державної прикордонної служби України Олегом Слободяном.

«У відношенні даного громадянина прикордонники виконали доручення одного з правоохоронних органів і вилучила його український закордонний паспорт, оскільки у цієї особи є громадянство кількох країн.», — пояснив Слободян.

За його словами, в ході розмови зі священнослужителем виявилося, що він займається Антиукраїнською пропагандою і активний адепт «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ».

«Зараз з цим громадянином працюють правоохоронні органи. За результатами роботи буде прийнято рішення щодо подальших правових дій», — додав Слободян на своїй сторінці в Facebook.

Скріншот:Facebook/Oleh Slobodyan

На сторінці самого єпископа Гедеона в Фейсбуці викладена фотокопія протоколу вилучення (затримання) документа, в якому зазначено, що прикордонники виявили у нього документи для виїзду за кордон, які раніше вважалися загубленими.

Зокрема, в протоколі міститься інформація про те, що цей документ на ім’я Юрія Харона, за даними управління Державної міграційної служби у Волинській області, внесений на облік серед загублених, вкрадених, оголошених недійсними паспортних документів і підлягає вилученню. Крім того, в протоколі зазначається, що єпископ Гедеон прилетів на літаку «Франкфурт – Київ».

Фото: Facebook/Гедеон Харон

«Я перебуваю в аеропорту Бориспіль на паспортному контролі, де мене не пустили, мотивуючи тим, що громадянство недійсне, хоча 15 днів тому я вилітав і ніяких проблем не було.» — зазначив владика в опублікованому на його сторінці у Facebook відео.

Відео: Facebook/Гедеон Харон

Як повідомив секретар єпископа протодиякон Антоній, питанням владики займається СБУ.

«>

13.02.2019
21:37
Источник

Most Popular

To Top