Головні новини

ПриватБанк залишив клієнтку без грошей за кордоном

Клієнтка «Приватбанку» поділилася шокуючою історією про те, як банк залишив її без допомоги після втрати карти в іншій країні.

Українка поділилася своєю історією в розділі відгуків про роботу «Приватбанку» на сайті minfin.com.ua. За словами жінки, вона є клієнтом найбільшого українського банку вже більше 6 років, однак коли нещодавно вона зіткнулася з проблемами під час відпочинку за кордоном, її буквально залишили без грошей.

«Не встигнувши вийти з аеропорту ми зрозуміли, що карта зникла і зняти гроші, щоб хоча б доїхати до готелю ми не можемо. Вирішили відправити собі ж гроші через Western Union в додатку «Приват24», у відповідь на транзакцію мені прийшла прохання підтвердити її фотографією з картою або дзвінком на лінію банку», — розповіла клієнтка «Приватбанку».

За її словами, вона змогла додзвонитися в банк з іншого номера, однак, всупереч очікуванням, співробітники «Привату» не змогли їй допомогти.

«Пояснила ситуацію, сказала що для підтвердження зможу надати паспортні дані, що є доступ до номеру, але дзвонити з нього не можу, у відповідь мені запропонували ЗМІНИТИ ФІНАНСОВИЙ НОМЕР В БАНКОМАТІ АБО ТЕРМІНАЛІ ПРИВАТБАНКУ або зробити фото з картою. Або вони ніяк допомогти не можуть», — поскаржилася українка.

 

Жінка наголосила, що була членом голд клубу банку і справно оплачувала комісію, однак у момент, коли вона зіткнулася з проблемами, співробітники банку їй ніяк не допомогли.

«Тобто замість того, щоб запропонувати альтернативні варіанти підтвердження особистості, мені запропонували вирішувати свої проблеми самостійно, адже особистий банкір до моїх банківських проблем не причому», — підкреслила жінка.

У свою чергу, співробітники банку повідомили, що такий спосіб зміни фінансового номери з-за кордону допомагає захищати клієнтів банку від можливих шахраїв. У той же час у «Приватбанку» зазначили, що змінити фінансовий номер, перебуваючи за кордоном, можна через Чат-онлайн при наявності веб-камери.

При цьому незадоволена клієнтка зазначає, що їй такий спосіб заміни фінансового номери запропоновано не було.

«>

13.01.2019
11:41
Источник

Most Popular

To Top