Головні новини

«Продаю Валика»: під Києвом школярі вигадали новий спосіб буллінга

Новий випадок буллінга в школі сплив у місті Буча Київської області. Щоб познущатися над дитиною, його кривдники проявили креативність і розмістили фото хлопчика на популярному сайті оголошень в розділі, де продаються собаки.

Автори оголошення вказали, що продають свій «товар» за тисячу гривень. Для посилення ефекту публікація супроводжувалася образливим коментарем: «Продаю Валика. Звичайна собака, соромиться».

Оголошення провисіло на сайті три дні. Як повідомляє «Наше місто», адміністратор торгового майданчика вийшов на зв’язок лише через добу після надходження запиту. Він підтвердив, що подібні оголошення не завжди проходять премодерацію, але допомогти можуть самі користувачі ресурсу, поскаржившись на публікацію.

Що стосується покарання, то кривдникам школяра, якщо їх все-таки знайдуть, швидше за все загрожує стаття про дрібне хуліганство (ст. 173 Кодексу про адміністративні правопорушення). За це порушення передбачений або невеликий штраф — 51-119 гривень, або громадські роботи протягом 40-60 годин, або виправні роботи до двох місяців, або арешт на 15 діб.

«>

13.01.2019
08:39
Источник

Most Popular

To Top