Прокуратура розслідує справу про захоплення земель порту Південний

Компанію «Причали Комінтерну», що входить в холдинг Portinvest Limited підозрюють у захопленні земель порту Південний. Про це редакція 368.mediaузнала з кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 КК.

У квітні 2016 року компанія «Причали Комінтерну» уклала договір оренди ділянки 0,34 га з Южненським міськрадою. Ця територія примикає до ДП «МТП Южний» та водної гладі акваторії.

За рік до цього менеджери держпідприємства уклали з фірмою договір про реалізацію інвестиційного проекту. Підписання документів відбулося без погодження з Міністерством інфраструктури.

На підставі незаконного договору в квітні 2017 року «Причали Комінтерну» отримали містобудівні умови від мерії для забудови ділянки. Надалі фірма замовила ДП «Чорноморндіпроект» розробку проекту будівництва причалу №10 порту Південний. При цьому 90% споруд повинні були розміщуватися на землях державної стивідорної компанії.

За версією правоохоронців приватна компанія, вступивши в змову з менеджерами держпідприємства, склали ряд документів для відчуження землі порту.

Нагадаємо, що в квітні цього року АМПУ затвердила «План розвитку порту » Південний» до 2038 року. У документі значиться, що компанія «Причали Комінтерну» має намір побудувати термінали для перевалки нафтопродуктів, зернових, генеральних вантажів і рослинних олій, а також побудувати причали для цих терміналів.

«>

Источник

Most Popular

To Top