Головні новини

Прооперований активіст Михайлик про українських правоохоронців: «Це повний жах, сором і відвертий саботаж»

Одеський активіст, голова місцевого осередку партії «Сила людей» Олег Михайлик, якому нещодавно в Німеччині витягували кулю з грудної клітки, висловив свою недовіру українським правоохоронцям.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook в неділю.

Він зазначив, що операція виявилася набагато складніше, ніж українські і німецькі лікарі попередньо очікували.

«Куля була дуже глибоко в тканини легені і ще прикрита аортою. Саме цю аорту куля розірвала після пострілу, завдавши мені велику втрату крові і клінічну смерть. Тому німецьким лікарям довелося розкривати грудну клітку і видалити частину легені разом з кулею. А операція тривала замість запланованих 2-х годин майже 5», — розповів активіст.

Він запевнив, що зараз вже все добре, але йому доведеться залишитися в клініці в Мюнхені довше.

«Ще раз повинен дякувати тих одеських лікарів, які врятували мені життя і реанімували. Після операції я ще раз зрозумів, що тільки їх професіоналізм зробив зі мною яскраве диво. Надавши мені можливість жити далі. Ці одеські лікарі від мене назавжди будуть отримувати тільки величезну повагу і пошану.- ппишет Михайлик. — Великі питання у мене і не тільки у мене, були, є і будуть до українським правоохоронцям. Це повний жах, сором і відвертий саботаж з їх сторони за виконання своїх прямих обов’язків. Я не знаю, чому ми повинні їх утримувати, коли вони поводяться як вороги нашої держави Україна і самих українців?!».

Він додав, що знаходиться в Німеччині під наглядом німецьких лікарів і в очікуванні експертизи кулі німецькими правоохоронцями.

«Я змушений бути в тому числі й тому, що не довіряю українським правоохоронцям», — написав Михайлик.

11 січня Нацполиция повідомила про проведення операції, а також зазначила, що підготувала всі документи, необхідні для збереження кулі як речового доказу. Вони були спрямовані в Генпрокуратуру 10 січня, а зараз знаходяться в розпорядженні компетентних органів влади Німеччини.

Нагадаємо, 22 вересня в Одесі стріляли на політичного активіста Олега Михайлика. Це сталося увечері поблизу його будинку в центрі Одеси, коли чоловік повертався додому.

25 вересня стало відомо, що вже на другий день після нападу на активіста Олега Михайлика в Одесі затримали трьох підозрюваних. Всі троє — громадяни Грузії. Затриманим вже підготовлені підозри за ст. 115. Прокурор Одеської області Олег Жученко пообіцяв, що тепер прокуратура буде звертатися до суду щодо обрання запобіжного заходу і шукати замовників злочину.

За словами секретаря комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохранной діяльності Антон Геращенко, затримані неодноразово їздили в Росію, в тому числі недавно. Геращенко вважає, що метою нападу могло бути розхитування ситуації в Одесі проросійськими силами.

27 вересня Київський районний суд Одеси відправив у слідчий ізолятор всіх трьох підозрюваних у нападі на одеського активіста Олега Михайлика — Торніке Герасіна (Нагладзе), Лаші Герасіна і Манучара Варшанидзе.

Згодом, суд відпустив під цілодобовий домашній арешт інваліда 1-ї групи Торніке Герасіна (Нагладзе), який відсидів у СІЗО два місяці.

«>

13.01.2019
15:57
Источник

Most Popular

To Top