Новини Донецька

«Простіше мовчати». Кандидати в президенти не хочуть говорити про рецепти світу на Донбасі — експерт

Більшості кандидатів у президенти України прощати про актуальні проблеми Донбасу. Про це сказала політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Марія Золкіна сьогодні на круглому столі «Пошуки шляхів відновлення суверенітету України над окупованим Донбасом: стан громадської думки напередодні президентських виборів» в Києві, — передає кореспондент «ОстроВа».

«Основною проблемою цієї президентської виборчої кампанії є те, що Донбас традиційно залишається одним з топ питань, які цікавлять населення. Але в той же час, за умови відсутності якоїсь гострої ситуації на дипломатичному або військовому фронті, у нас для кандидатів у президенти це питання не набуває тієї актуальності, як це повинно бути», — сказала вона.

Експерт відзначає, що в програмах кандидатів у президенти прописано, що треба вирішити проблему і встановити мир — «від повної капітуляції до дипломатичного врегулювання».

«Але про рецепти цього світу ніхто не говорить», — констатує Марія Золкіна.

«Хтось із кандидатів у президенти говорить те, що повинне відбуватися в політиці стосовно внутрішньо переміщених осіб, яким чином ми повинні зменшити перешкоди при перетині лінії розмежування, як ми повинні врегулювати адміністративно-територіальний устрій на цих територіях?», — каже політичний експерт.

«Ми бачимо, що більшості кандидатів з найвищими рейтингами простіше і комфортніше мовчати про актуальні проблеми Донбасу», — резюмує вона.

Источник

Most Popular

To Top