Провладні фракції Ради хочуть створити «ручну» комісію по нападів на активістів – експерт

Фракції партій «Блок Петра Порошенко» і «Народний фронт» намагаються створити у Верховній Раді контрольовану тимчасову слідчу комісію (ТСК) для розслідування нападів на громадських активістів.

Про це повідомив юрист антикорупційної групи «Реанімаційний пакет реформ» Олександр Леменов на своїй сторінці в Facebook.

«Провладні еліти зовсім вийшли з розуму. Хочуть створити абсолютно підконтрольну тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, яка буде аналізувати результати розслідувань щодо нападів на представників громадського сектору», — зазначив Леменов.

За його словами, народного депутата україни Мустафу Найєма не допустили до складу ТСК під приводом наявності конфлікту інтересів.

«З наших партнерів в Раді залишили тільки Олену Сотник, Ігоря Луценка, Ганні Гопко. Зате купа БПП-ників, НарФронт, представник якого в якості міністра нічого не може зробити, а також Оппоблок», — обурився Леменов.

Нагадаємо, 5 листопада ряд народних депутатів зажадали від голови Верховної Ради Андрія Парубія поставити на голосування питання про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування вбивства Катерини Гандзюк і нападів на громадських активістів.

«>

Источник

Most Popular

To Top