Психіатри з’їхалися в Краматорськ на форум з проблем психіатрії у воєнний і мирний час

Міжнародна конференція психіатрів «Перші Донбаські психіатричні читання: проблеми психіатрії у воєнний і мирний час» розпочала сьогодні роботу в Краматорську, — повідомляє місцевий сайт «Гуртожиток».

Організаторами форуму виступили Асоціація психіатрів України, Донецький національний медичний університет Моз України. У роботі конференції беруть участь близько 100 провідних лікарів-психіатрів, наркологів, психотерапевтів, психологів і вчених з України та Ізраїлю.

Раніше цей спеціалізований форум вже неодноразово проводився у Львові. Однак у цьому році, враховуючи назрілі проблеми в галузі у зв’язку з бойовими діями на Донбасі, форум вирішили провести в Краматорську. У числі інших, на конференції обговорюються питання надання психічної і психологічної допомоги військовослужбовцям і цивільним особам, що постраждали в ході військового конфлікту, а також внутрішньо переселеним особам.

Центральними виступами сьогоднішнього дня конференції стали доповідь президента Асоціації психіатрів України Семена Глузмана на тему «Спадкові хвороби української психіатрії», а також інформація завідуючої кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології ДГМУ Ольги Осокиной на тему «Особливості психічного здоров’я підлітків в умовах збройного конфлікту на Донбасі…»

Форум психіатрів завершить свою роботу в суботу, 10 листопада.

Источник

Most Popular

To Top