Новини Донецька

Путін сказав не садити російських «добровольців», які вбивали людей на Донбасі — бойовик Прилепін

Так звані «російські добровольці» приїжджали на окупований РФ Донбас зі зброєю і винні в тому, що вбивали людей. У цьому зізнався російський пропагандист Захар Прилепін в інтерв’ю виданню екатеринбургскому 66.ru.

Він, особисто беручи участь у незаконних збройних формуваннях «ДНР», розповів, що деякі росіяни, які воювали на боці сепаратистів, приїжджали на Донбас із зброєю. Як російська прикордонна та митна служба пропускала озброєних людей, він не уточнив.

При цьому бойовик визнав, що з точки зору закону, навіть російського, він та інші добровольці є злочинцями.

«Я — ополченець з Донбасу. З Росії туди незаконно приїхали тридцять тисяч осіб в якості добровольців. Деякі брали з собою зброю… І вбивали людей. Ми всі мали до цього відношення. З точки зору закону нас усіх можна посадити», — розповів він, радісно констатуючи, що по відношенню до окупантів на Донбасі російські закони не працюють.

«Так що не мені говорити «ой як погано, що закони не працюють». Тому що інакше я повинен здатися», — резюмував російський бойовик.

За його словами, індульгенцію «добровольцям» виписав особисто президент Росії Володимир Путін. Відповідаючи на питання журналіста, чому його та інших «добровольців» в Росії не переслідують за найманство, Прилепін відповів: «Тому що Путін в самому початку сходив в храм і поставив свічку за ополченців Донбасу».

«То цар сказав, що садити не треба?», — уточнив журналіст. «Я вам про це і кажу», — підтвердив російський пропагандист.

Источник

Most Popular

To Top