Новини Донецька

Разумков сказав, що новий закон про особливий статус Донбасу з’явиться не раніше саміту «нормандської четвірки»

Спікер парламенту Дмитро Разумков
Верховна Рада

Робота Верховної Ради над новим законом про особливий статус Донбасу почнеться не раніше саміту «нормандської четвірки». Про це повідомив спікер українського парламенту Дмитро Разумков в ефірі «Свободи слова» на ICTV.

Новини по темі: Статус ОРДЛО не буде визначатися на референдумі, — Яременко

«Але ініціатива буде виходити з Офісу Президента. До нього приєднається Кабінет міністрів України, і найголовніше — до цього процесу приєднається громадськість. Це буде відкритий процес, який дозволить зробити так, щоб залишилося якомога менше запитань до майбутнього закону», — зазначив голова Верховної Ради.

За його словами, поки говорити рано про систему, за якою мають відбуватися вибори. На даний момент ще немає навіть проекту нового закону про особливий статус Донбасу, але коли документ буде розроблений, не факт, що він буде повністю відрізнятися від існуючого. Важливо, в першу чергу, щоб цей закон відповідав інтересам української держави», — підкреслив спікер Ради.

Новини по темі: ОРДЛО будуть наполягати на узгодженні з ними закону про особливий статус Донбасу, — заява

Що стосується дати проведення виборів у регіоні, то, за словами Азарова, у команді Зеленського існує думка, що голосування на Донбасі повинно відбутися одночасно з виборами на решті частини України.

Раніше президент України Володимир Зеленський поінформував, що на зустрічі в «нормандському форматі» закон про особливий статус Донбасу підписуватися не буде. Справжній закон про особливий статус цього регіону діє до 31 грудня 2019 року.

Most Popular

To Top