Головні новини

Рентген показав перелом: на Закарпатті лікарі травмували новонародженого під час пологів

У понеділок через 2 години після кесарового розтину, родичі породіллі помітили, що новонароджена не рухає однією ніжкою.

Рентген показав перелом. Сестра породіллі розповідає, що спочатку була підозра на дитячого лікаря, яка оглядала дитину.

У свою чергу лікар зробила все, що могла, поставила бандаж i відправила на рентген. Мама, яка відійшла від наркозу, почула нехорошу звістку та від переляку ледь не зомліла.

Дитина у реанімації. Вона до цих пір її не бачила, пише Голос Карпат. Завідувач пологового відділення райлікарні, де народжувала жінка пояснює: “Марина потрапила на світанку. Дитина в утробі розташовувалась неправильно, тому природні пологи були б ризикованими. Їй порекомендували кесарів розтин. Пояснили, що затруднене виведення ніжок […]”. В обласній дитячій лікарні, де зараз виходжують немовля, стверджують, що травма вроджена. На ніжці спеціальний бандаж, малюк у кювезі.

Наразі проходити службове розслідування, до якої долучиться Обласне управління охорони здоров’я. Вона має визначити чи є вина лікаря у травмуванні дитини. Лікар, який приймав пологи не відсторонений. Батьки поки не закінчиться перевірка до поліції заяву не писали.

“>

06.12.2018
16:38
Источник

Most Popular

To Top