Головні новини

РФ представляє загрозу для всіх: американський приціл спрямований

Нещодавно стало відомо про те, що Пентагон направив офіційний запит до Держдеп про погодження з Туреччиною проходу військового корабля (кораблів?) ВМС США. І питання в дужках зараз як ніколи доречний, адже сам запит виглядає досить незвично, враховуючи те, що турецькі протоки потрапляють під дію конвенції Монтре 1936 року. Тобто, достатньо було лише одного повідомлення.

Йде мова про те, що в Чорне море зайде жоден, а куди велика група кораблів ВМС США, для надання тиску на РФ, развязавшую небачений з часів Карибської – Керченський криза?

Можливо, але остаточно на це питання ми отримай відповідь лише згодом, а поки, я б хотів трохи відкрити завісу над тим, що ж таке 6-й флот ВМС США, для усвідомлення ймовірних наслідків для Росії за її агресивні дії в нейтральних водах і безпосередньо, Керченській протоці.
6-й флот ВМС США зосереджений в Середземному морі, у своєму складі має: 2 атомних авіаносця, 4 ракетних крейсера типу “Тікондерога”, 15 есмінців ОРО типу “Арли Берк”, 1 штабний корабель, 5 універсальних десантних кораблів типу “Уосп” та 4 атомних підводних човни “Вірджинія”. При цьому, особовий склад 6-го флоту ВМС США налічує 21 тис осіб, а авіаційна група налічує близько 200 винищувачів.

Буквально на початку цього місяця було опубліковано дослідження “ІС”, “Баланс сил і ризики Чорноморського регіону” присвячений домінування і диктату Росії в Чорному морі. У тому дослідженні я акцентував увагу на тому, що користуючись своєю перевагою над кожною країною в акваторії Чорного моря, РФ представляє загрозу практично для всіх, в тому числі і членів НАТО. І одним з виходів у цій обстановці є наявність в акваторії Червоного моря військових кораблів (постійної бази) третьої сторони, яка б контролювала дотримання міжнародних законів.

Якщо 6-й флот ВМС США і справді зверне свій погляд на Чорне море і візьме дотримання законів і правил під особистий контроль, то російська диктатура, заснована на домінуванні, буде повністю знівельована, адже співвідношення сил явно не на користь піратського флоту РФ.

А тому, Росії, так чи інакше, але доведеться пожинати гіркі плоди свого недоимперского нерозсудливості. Що ж до постійної присутності кораблів ВМС США в Чорному морі, то не виключаю, що цей варіант так само обговорюється.

Що ж, гра гросмейстера похвальна! Захопили дотаційний півострів і частина Донбасу – отримали нарощування угрупування НАТО біля своїх кордонів.

Спокусилися на два катери і буксир – отримають “Томагавки” на відстані витягнутої руки від Ростова. Однозначно – переграли!

Злий одесит, блогер

“>

07.12.2018
22:38
Источник

Most Popular

To Top