Ризики українських портів з-за неправомірної зупинки судів екологічною інспекцією

Неправомерная зупинка торгових судів Державною екологічною інспекцією в українських портах несе величезні фінансові ризики і знижує інтерес до співпраці.

У морському порту «Чорноморськ» простоює судно, затриманий інспекторами Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу нібито за забруднення навколишнього середовища. Судно простоює в порту вже три доби і якщо ситуацію не змінити, то кількість кораблів, які заходять в українські порти, зменшиться.

Зараз у портах немає порядку взаємодії між самим морським портом, Адміністрацією морських портів та екологічною інспекцією. Це створює додаткові ризики, відповідно, власники кораблів змушені платити за страховку більше. Тому дуже важливо впорядкувати ці відносини. Хто за що відповідає і хто кого інформує. Зараз це не врегульовано. Також немає правил справляння проб. Як довести, що саме це судно завдало шкоди навколишньому середовищу? Тут не можна звинувачувати навскидку, все повинно бути чітко і зрозуміло. Прямого зв’язку між кораблем і екологічним забрудненням акваторії часто зовсім немає, і довести що-небудь складно. І це всього лише спосіб тиску на капітана і команду судна або судновласника. Ось тільки постраждати в кінцевому підсумку може сам порт, так як такі затримки можуть призвести до зниження суднозаходів.

Читайте також: Інспектори екологічної служби знову незаконно затримують судно в порту Чорноморськ

Щоб не допустити погіршення економічної привабливості українських портів, важливо прийняти підзаконні акти Кабінетом міністрів України. Вже створена робоча група, яка повинна напрацювати рішення для голосування на Кабміні. У ній беруть участь всі зацікавлені органи і структури, крім екоінспекції.

У екоінспекції свій підхід, який багатьом не подобається. Це не порядок взаємодії, а порядок домінування. Якщо екоінспекція буде домінувати над усіма, налагодити нормальні робочі стосунки буде складно. Повноваження потрібно чітко розподіляти, тому важливо, щоб ключову роль тут відігравало саме Міністерство інфраструктури.

При цьому початок упорядкування системи роботи екологів було покладено з прийняттям закону «Про введення єдиного вікна», який набрав чинності у жовтні 2018 року. Закон, зокрема, передбачає митне оформлення документів в електронному вигляді та скасування радіологічного контролю екологами. Правда, остаточно врегулювати питання можна буде лише після ухвалення підзаконних актів Кабінетом міністрів України.

Якщо Вам відомі факти незаконних дій у портовій сфері, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: censor.net.ua

 

Теги: порт Чорноморськ

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Most Popular

To Top