Новини Донецька

Російські найманці на Донеччині обстріляли безпілотник місії ОБСЄ

Українська сторона СЦКК заявляє: збройні формування Російської Федерації та їх найманці на Донбасі продовжують обстрілювати і навмисно грубо перешкоджати використанню безпілотних літальних апаратів СММ ОБСЄ. Про це повідомляє прес-центр штабу операції Об’єднаних сил.

Повідомляється, що напередодні, 12 січня, за повідомленням спостерігача одного з підрозділів Об’єднаних сил, під час виконання планового польоту поблизу селища Чермалик на північному сході від Маріуполя, найманці збройних формувань Російської Федерації обстріляли зі стрілецької зброї БПЛА СММ ОБСЄ.

За даними української сторони СЦКК, провокаційні дії найманців збройних формувань РФ з намірами приховати свою вогневу активність в напрямку підрозділів Об’єднаних сил.

«Українська сторона СЦКК вважає неприпустимими і безвідповідальними дії російсько-окупаційних військ по відношенню до легітимної діяльності патрулів СММ ОБСЄ та кваліфікує їх як грубе порушення Мінських домовленостей. Подібними збройними нападами окупанти намагаються залякати представників місії ОБСЄ і змусити їх згорнути свою роботу на Маріупольському напрямку», — йдеться в повідомленні.

Источник

Most Popular

To Top