Головні новини

Російські окупаційні війська обстріляли безпілотник ОБСЄ на Донбасі

Окупанти обстріляли безпілотник ОБСЄ на Донбасі. Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил в facebook.

Українська сторона СЦКК повідомила, що збройні формування Російської Федерації та їх найманці на Донбасі продовжують навмисно грубо перешкоджати використанню безпілотних літальних апаратів СММ ОБСЄ.

Зокрема, за даними звіту СММ ОБСЄ від 11 січня, спостерігачі місії перебували на східній околиці міста Попасна та з допомогою безиплотника спостерігали за снігоочисними роботами на автодорозі Т-0504, коли почули шість черг із стрілецької зброї приблизно у 1,5-2 км від місця їх знаходження.

За оцінкою спостерігачів, постріли були здійснені з БПЛА, який після цього втратив висоту. Команда місії, в свою чергу, не змогла відновити управління апаратом, що призвело до його втрати, передає Еспресо.

На думку української сторони СЦКК, провокаційні дії найманців збройних формувань РФ пов’язані з намірами приховати свою вогневу активність в напрямку підрозділів Об’єднаних сил.

Українська сторона СЦКК вважає неприпустимими і безвідповідальними дії російсько-окупаційних військ з легітимної діяльності патрулів СММ ОБСЄ та кваліфікує їх як грубе порушення Мінських домовленостей. Подібними збройними нападами, окупанти намагаються залякати представників місії ОБСЄ і змусити їх згорнути свою роботу на Луганському напрямку.

«>

12.01.2019
16:04
Источник

Most Popular

To Top