Головні новини

Російських спостерігачів на наших президентських і парламентських виборах ні в яких міжнародних місіях в Україні не буде, — Ірина Геращенко

Перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко заявила про те, що російських спостерігачів не допустять до українських виборів навіть на один день.

Про це вона написала у Фейсбуці.

Геращенко зазначила: «Коли ЄС, США або Великобританія кому відмовляють у візі, візові центри не дають жодних пояснень. Кожна країна керується виключно своїми національними інтересами, вирішуючи, кого пускати, а кого ні на свою територію.

Ніяких російських спостерігачів на наших президентських і парламентських виборах ні в яких міжнародних місіях в Україні не буде.

Це наше суверенне право — захищати Україну від представників країни-агресора, від тих, хто підтримує війну в Донбасі і крадіжку Криму, хто бреше, що «нас там немає». Росіяни не можуть спостерігати за українськими виборами до тих пір, поки РФ не віддасть нам Крим і Донбас, не звільнить наших заручників і військовополонених, не забере свою зброю і техніку і не піде.

І ще раз висловлюю глибоке занепокоєння, що в офіційному звіті БДІПЛ ОБСЄ щодо моніторингу президентських і думських виборів у РФ немає ні слова про фальсифікації цих виборів у Криму, де насильно паспортизують українців і де окупанти проводять псевдовыборы на вкрадених територіях.

І коли небудь ОБСЄ буде соромно за ці подвійні стандарти. А Україна сьогодні допомагає ООН, РЄ, ОБСЄ та іншим міжнародним організаціям не боятися і не забувати про свої принципи і статутах.

P. S. Всім іншим міжнародним спостерігачам ми раді та відкриті. Запрошуємо чекаємо на кожній ділянці.

РР. SS. Росіяни, до речі, залишаються в СММ ОБСЄ. Але я особисто і всі наші дипломати доклали всі зусилля, щоб їх там відсоток значно зменшився».

«>

14.02.2019
08:54
Источник

Most Popular

To Top