Новини Донецька

Російський бойовик «ДНР» отримав 15 років з конфіскацією. Поки заочно

За матеріалами Служби безпеки України до 15 років позбавлення волі заочно з конфіскацією майна засуджено громадянина РФ — бойовик терористичної організації «ДНР». Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що в 2014 році росіянин прибув в Донецьк і приєднався до незаконним збройним формуванням терористів. Перебуваючи у складі бандформування «Схід», він був куратором однієї з диверсійних груп. За завданням ватажків бойовики повинні були здійснювати теракти і диверсії, збирати інформацію про місця дислокації, кількості, маршрути пересування і ротації підрозділів Збройних Сил України.

Зловмисник брав активну участь у бойових діях проти сил Антитерористичної операції в районі Снігового і курган Савур-Могила.

Співробітники СБУ зафіксували, що в листопаді 2014 року зловмисник займав «посаду» керівника одного з департаментів ради безпеки ДНР». Також він здійснював керівництво диверсійними групами в Ясинуватському районі недалеко від Авдіївки. У 2016 році бойовик перебував у так званих «внутрішніх військах МВС ДНР».

За матеріалами СБУ Жовтневий районний суд Маріуполя визнав фігуранта справи винним у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

Источник

Most Popular

To Top