Головні новини

Розвідка Чехії заявила, що ліквідувала всіх російських і китайських шпигунів

Контррозвідники Чехії оголосили, що тихо ліквідували всіх російських і китайських шпигунів. В Чехії Служба безпеки інформації повідомила, що знищила досить активну діяльність російських і китайських шпигунів у країні, – пише Країна.

Про це у своїй доповіді за результатами року заявив Міхал Коуделка – директор чеської Служби безпеки та інформації (СБИ), що займається контррозвідкою і боротьбою з тероризмом. Коуделка розповів, що у відомства був успішний період співпраці з місцевими силовиками і зарубіжними структурами.

“Нам вдалося зруйнувати розвідувальну мережу одного з російських розвідслужб, діючих на нашій території, і повністю паралізувати її діяльність”, – заявив він.

Директор СБИ також додав, що за останні 5 років служба не дала діяти десяткам російських і китайських шпигунів. Злочинців змушували виїхати з країни “по-тихому” або просто не видавали їм акредитацію. Втім, сам президент Чехії розкритикував контррозвідників країни за пошук російських шпигунів. Він заявив, що за шість років, поки він очолював країну, ні в одному з документів, поданих йому спецслужбами, не було згадок про російських шпигунів.

“Чеські спецслужби трохи перебільшили, коли спробували влитися в європейську антиросійську шпигуноманію і заявили про активності в країні агентів розвідок Росії і КНР”, – заявив він. Прес-секретар президента Іржі Овчачек також зазначив, що директор СБИ Міхал Коуделка у своїх заявах діяв, як політик.

“Чеська Республіка – демократична країна, у неї немає ніякої секретної служби, – сказав представник президента.

“>

07.12.2018
20:18
Источник

Most Popular

To Top