Головні новини

САП завершила розслідування у справі екс-керівника «Укркосмосу»

Завершено досудове розслідування у справі екс-керівника «Укркосмос» і його позаштатним радником, підозрюваних у зловживанні службовим становищем і розтраті коштів.

Про це стало відомо з повідомлення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Прокурорами САП прийнято рішення про завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зриву виконання програми щодо запуску Національної системи супутникового зв’язку, ключовим елементом якого має стати перший український геостаціонарний супутник «Либідь».

Детективам НАБУ дано доручення про відкриття зібраних під час досудового розслідування доказів підозрюваним, а саме колишньому директору ДП «Укркосмос», його позаштатному раднику та їх захисникам.

В САП нагадали, що колишній директор держпідприємства підозрюється у зловживанні службовим становищем на користь офшорної компанії, власником якої був його позаштатний радник. Останньому, крім організації цього злочину, також інкримінується розтрата забезпечених урядовою гарантією коштів у розмірі 8,245 млн доларів США і їх подальше відмивання (легалізації).

Після ознайомлення сторони захисту з зібраними доказами, прокурорами САП обвинувальний акт буде направлено в суд.

Крім того, в окреме провадження виділено розслідування можливої причетності до скоєння цих злочинів представників іноземної сторони програми. У продовженні дослідження цих обставин прокурори САП сподіваються на співпрацю з канадськими правоохоронними органами.

«>

13.02.2019
17:43
Источник

Most Popular

To Top