Головні новини

СБУ і ФСБ нічим не відрізняються, як і українські попи від російських — Богуцька

Неймовірно!!! Агент ФСБ я тому, що мені вдалося виїхати з Криму, коли Олега Сенцова і інших заарештовували». А агент СБУ я, як виявилося сьогодні, тому що мене » жодного разу не банили в ФБ, хоча інших, менш помітних, постійно банять».

Таку «явку з повинною» оголосила сьогодні відома громадська активістка Ліза Богуцька.

По-перше, банили. Один раз. На 3 дні. Давно.

По-друге, а чим відрізняється СБУ від ФСБ?

По мені, так одна і та ж контора.

Раніше я, правда, мала ілюзію, що вони відрізняються один від одного, як Московський патріархат від Київського. Але вже давно не тішу себе варіаціями на тему «ми різні», або «геть від Москви».

До речі, московські попи, які перейшли на українську сторону, тепер вважаються героями, або неблагонадійними? Вони відразу перестали бути агентами ФСБ і стали агентами СБУ? Або в частині спецслужб стали атеїстами?

Тобто з якоїсь контори вони тепер будуть отримувати інструкції? Раніше від Кирила? Адже при кожному служінні тепер Гундяєва офіційно треба дякувати і вітати. Так і російська церква в Україні, наскільки я розумію, залишається не пошкоджене.

Сміхота, звичайно, з деякими читачами. Шизофренія косить ряди неочікуваних порохофилов.

Ще, до речі, треба зауважити, що Надія Савченко, наприклад, сидить на Аскольдовому, в СІЗО, а я гуляю на волі, ведучи підривну діяльність інституту президента. Причому, не з області сюрреалізму, а цілком технічно і відкрито. Стопудово у мене дах в ФСБУ.

Господи, які ж ще грані своєї біографії я дізнаюся? Межі фантазіям немає.

«>

13.01.2019
11:28
Источник

Most Popular

To Top