Новини Донецька

СБУ: Мангер намагається нівелювати доказову базу, зібрану спецслужбою

Заява голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера про причетність до нападу на Катерину Гандзюк генерала СБУ Данила Доценко є «абсурдною, безпідставною і наклепницькою». Про це заявила 13 лютого прес-секретар СБУ Олену Гітлянську, — повідомляє «Радіо Свобода».

«Заява Мангера, обгрунтовано підозрюваного в організації вбивства активістки Гандзюк, зроблена під час судового засідання щодо обрання йому запобіжного заходу, викликає навіть не здивування, а обурення… Не виключаю, що її метою була спроба нівелювати той великий обсяг доказової бази, яку проти нього зібрала Служба безпеки України і домогтися передачі справи в інший правоохоронний орган», — зазначила Гітлянську в Facebook.

Як повідомлялося, голова Херсонської облради Владислав Мангер заявив на суді в Києві 13 лютого, що вбивство активістки Катерини Гандзюк замовив генерал СБУ Данило Доценко. «Доценко не раз заявляв мені особисто, що ненавидить «Батьківщину» і нашого лідера Юлію Тимошенко. І зробить все для знищення партії в регіоні… На мою думку, Доценко ініціював напад на Гандзюк для дискредитації «Батьківщини», — зазначив Мангер і додав, що після цієї заяви боїться за своє життя.

Суд обирає Мангеру запобіжний захід. Прокурори вимагають заарештувати його до 3 березня без можливості вийти під заставу, — йдеться в повідомленні.

Источник

Most Popular

To Top