СБУ присікла спробу переправлення з району ОНС в центральні райони країни п’яти тонн зброї та боєприпасів

На Луганщині співробітники СБУ спільно з Нацполицией заблокували канал постачання великих партій військових засобів ураження з району проведення операції Об’єднаних сил. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Співробітники спецслужби встановили, що група осіб облаштувала схрон зі зброєю на колишньому місці дислокації одного з військових підрозділів неподалік Сєвєродонецька. За інформацією СБУ, зловмисники планували нелегально переправити кошти поразки в центральні регіони України з метою подальшого продажу.

В ході санкціонованих слідчих дій співробітники СБУ виявили кілька схованок з готовими до збуту військовими засобами поразки. Всього правоохоронці вилучили 170 гранатометним пострілів, майже 250 гранат різних модифікацій, 150 детонаторів, 140 порохових зарядів для пострілів, гранатомети РПГ-26 і РПГ-22, вогнемети, реактивні двигуни, вибухівка, сигнальні міни, десятки тисяч одиниць боєприпасів до вогнепальної зброї. Загальна вага вилученого озброєння досягає 5 тонн.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 413 Кримінального кодексу України (втрата військового майна). Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин та осіб, причетних до протиправної діяльності.

У повідомленні наголошується, що в 2018 році в Луганській області за матеріалами СБУ завершено досудове розслідування у відношенні тридцяти правопорушників, причетних до незаконного обігу зброї та засобів ураження. Вісім з них вже отримали судові вироки.

Источник

Most Popular

To Top