Новини Донецька

СБУ затримала рекетирів, які вимагали від директора держпідприємства понад 80 тис. доларів

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України викрили та припинили діяльність організованого угруповання, учасники якого вимагали кошти від керівника державного регіонального підприємства, підпорядкованого Міністерству аграрної політики та продовольства України. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисники вимагали від глави підприємства кошти в розмірі 83,5 тис. американських доларів. За вказану суму фігуранти справи обіцяли чиновнику вплинути на посадових осіб Міністерства, щоб продовжити термін його перебування на займаній посаді.

Правоохоронці затримали двох учасників угруповання у столиці згідно статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України під час отримання дев’яти тисяч доларів США — останньої частини хабара.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України, вирішується питання про оголошення затриманим про підозру у скоєнні злочину.

Операція з викриття зловмисників проводилася спільно зі слідчими Держбюро розслідувань під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури та за сприяння керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Источник

Most Popular

To Top