Секс-реформа Порошенко-Гройсмана. Пара з Миколаєва склала «акт на проникнення в іншої живої людини». Фото

 

Як відомо, з 11 січня 2019 року в Україні набули чинності нові редакції статей Кримінального кодексу, які стосуються питань про кваліфікацію сексуальних злочинів (ст. 152 ККУ).

Тепер, як заявляють адвокати, обов’язковим у вас повинна бути письмова згода на секс з вашою другою половиною, повідомляє 40ka.info.

Пара з Миколаєва вирішила показати абсурдність цього закону авторства уряду Гроймана та склали «акт на проникнення в іншої живої людини».

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомила мешканка Миколаєва Олена Богатирьова.

Дівчина сфотографувала, як її коханий заповнює «акт на проникнення в іншої живої людини», а знімок опублікувала в соцмережі. Копія такого акта вже давно гуляє просторами Інтернету.

В «акті на проникнення в іншої живої людини» необхідно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, номер мобільного, час в яке буде відбуватися проникнення, а також аналогічні дані другої половини. У такому акті потрібно вказати, що саме буде проведено у процесі. Акт складається у присутності трьох свідків.

Нагадаємо, що даний тоталітарний закон був підписаний президентом Порошенко 7 грудня 2018 року. Тепер зґвалтуванням вважається секс без згоди, яка довести обвинуваченому в такому тяжкому злочині з-за ґрат СІЗО фактично неможливо.

 

Источник

Most Popular

To Top