Новини Донецька

Шахтар з Покровська залишився без 100 тисяч гривень, довіривши шахраєві «розблокувати» банківську карту

Понад 100 тисяч гривень втратив 39-річний шахтар з Покровська, слідуючи інструкціям шахраїв на «розблокування» своєї зарплатної картки. Про це повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

Інформацію про те, що його зарплатна банківська картка нібито заблоковано, чоловік дізнався від невідомого, який представився «куратором всіх банків України». Для раблокировки чоловік попросив покровчанина назвати свої особисті дані, номер картки, пін-код, а також цифри з смс-повідомлень, які стали йому чинити. Потерпілий зізнався поліції, що не запідозрив нічого дивного в прохання незнайомця і крок за кроком виконував усе, що той просив.

У той же день жителю Покровська прийшло повідомлення, що з його рахунку зняли 97 000 гривень, а на наступний день — ще 3000. Перевіривши свій банківський рахунок, на який щомісяця приходить заробітна плата і виявивши, що грошей на ньому дійсно більше немає, чоловік прийшов у поліцію.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до трьох років позбавлення волі.

Поліцейські закликають громадян бути пильними і не поспішати виконувати прохання незнайомців, які називають себе представниками банку. Необхідно зателефонувати на гарячу лінію банку, клієнтом якого ви є, і уточнити всю необхідну інформацію.

Источник

Most Popular

To Top