Головні новини

“Сиджу без трусиків і ліфчика”: журналістка розповіла про жахи воєнного стану в Україні

Українці в зв’язку зі складною ситуацією і військовим становищем в країні змушені були віддати все, включаючи свою спідню білизну, на потреби армії.

“В Україні запровадили воєнний стан. Тому сьогодні я сиджу не тільки без трусиків, але і без ліфчика. Тому що всі нижню білизну я віддала на потреби армії, як і все нещасне населення України”, — так відреагувала українська журналістка Яніна Соколова на пропагандистські жахи, нібито, що відбуваються в нашій країні.

“Діти риють окопи — таке було тільки за Гітлера!”, — віщає на “Росії-1” черговий “військовий експерт” Кремля. На що Соколова йому відповідає:

“Навіщо ви самі себе закапуєте в наші окопи? Діти копали траншеї не тільки Гітлера, але і при Сталіні: в Ленінграді, Сталінграді, Москві. Більш того, у дітей в Гулагу з іграшок були тільки лопата й земля. Діти копали окопи в Північній Кореї, В’єтнамі, Камбоджі, ну і інших дружніх Радянському Союзу країнах”.

Журналістка нагадала, що у нас в країні 5 років йде війна. При цьому в Росії, яка за офіційною версією Кремля не воює, діти чомусь пишуть листи на фронт татам.

“>

07.12.2018
13:16
Источник

Most Popular

To Top