Син Валерії Гонтарєвої навчається в Королівському коледжі Лондона – Олігарх

Стало відомо, який внз для здобуття вищої освіти вибрав молодший син екс-голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої Микита. Про це “ОЛІГАРХ” дізнався з повідомлення “Країни”.

Микита Гонтарев, фото: facebook.com

Валерія Гонтарєва у Великобританії працює в Інституті міжнародних відносин Лондонської школи економіки (London School of Economics (LSE). Консультує центробанки з питань монетарної і валютної політики. Але її син вибрав інше місце для навчання.

Як виявилося, Микита Гонтарєв поповнив ряди іноземних студентів Королівського коледжу Лондона (king’s College London). Зараз це другий за величиною лондонський коледж, який займає п’ять кампусів, розташованих в самому центрі міста. Дипломи внз котируються у всьому світі.

Хлопець вибрав факультет International Development (міжнародне співробітництво).

Вартість роки бакалаврату тут £17050 або 610 000 гривень за курсом НБУ на 07.12.2018 року.

Підтвердження цього журналісти знайшли у популярній соціальній мережі для ділових контактів LinkedIn, де є профіль Микити Гонтарєва.

Зазначено, що хлопець у серпні цього року працював асистентом голови Департаменту фінансової стабільності НБУ, а до цього в липні 2017 року – в Лондоні був помічником керуючого активами компанії FPP Asset Management LLP.

Що стосується освіти, то Микита після закінчення школи в Києві, навчався у приватній англійської Taunton School (приватна школа в околицях Тонтона), диплом якої дозволив йому вступити до британського вузу.

Микита Гонтарєв приймає активну участь у змаганнях з настільного тенісу. Вже будучи студентом Королівського коледжу Лондона, він представляв свій вуз в змаганнях серед англійських університетів – British National University Championship.

Микита Гонтарєв (праворуч) зі своїми однокурсниками, фото: facebook.com

Як повідомлялося раніше, Валерія Гонтарєва заплатила 1,39 млн гривень за навчання сина


Надрукувати
Павло Полтавченко
«ОЛІГАРХ»
Источник

Most Popular

To Top