Синіцин: Ми знаємо, хто замовив Катю Гандзюк

Напад на радника мера Херсона, активістку Катерину Гандзюк насправді замовив не одна людина.

Про це в інтерв’ю Лига.net заявив волонтер, засновник ініціативи «Хто замовив Катерину Гандзюк?» Роман Синіцин.

«Ми знаємо, хто замовив Катю Гандзюк», – сказав він.

На питання, чи був це народний депутат, волонтер нагадав, що «журналісти позавчора «злили» одного з посередників вбивства Каті» (Ігоря Павловського – помічника нардепа від БПП Миколи Паламарчука – ред.). «З-за цього у Луценка була істерика в Раді. Ми знаємо, хто, кому і скільки передавав грошей за напад на Катю. Замовник насправді не один», – заявив він.

Синіцин впевнений, що гроші за напад на Гандзюк «завозилися в Херсонську поліцію і прокуратуру. Щоб не шукали реальних замовників. У Херсоні була стратегія: ліпити з виконавців замовників».

Також він нагадав, що лише після скандалу з Новіковим правоохоронці взяли п’ять реальних виконавців — екс-бійців Правого сектора.

На думку волонтера, їх мотивом були гроші. Але не за 5 тисяч доларів, а набагато більше.

«Ці люди працювали на помічника нардепа Ігоря Павловського… Охорона. Є факти, які вказують, що вони також займалися віджимом врожаю у фермерів. Це ж аграрний регіон. Вони жили у Павловського на базі. Не треба бути Еркюлем Пуаро, щоб це встановити», – заявив він.

За його даними, «головний виконавець Сергій Торбіна, що отримав гроші від вищої ланки злочину, спочатку визнав провину, а потім відмовився від свідчень. Ми встановили кількох ланок з посередників, що ведуть до замовників». Одне з яких — помічник нардепа, зазначив він.

«До передачі справи в СБУ, вся стратегія херсонської поліції, за нашою інформацією, полягала в тому, що вони хотіли зробити з ключового виконавця Торбина — замовника вбивства. Оприлюднення імені помічника нардепа було для того, щоб показати їм, що не варто так розслідувати справу. Тепер складність в тому, що тільки Торбіна знає таких людей, провідних ближче до замовників, а він мовчить», – заявив Синіцин.

При цьому волонтер не зміг сказати, чи причетний нардеп Паламарчук.

“>

09.11.2018
16:53
Источник

Most Popular

To Top