Головні новини

Системі було вигідно переховувати Мангера, – адвокат

Генпрокурор Юрій Луценко дуже вдало анонсує справи. Це дає йому можливість постійно перебувати в інформаційному полі. Однак саме завдяки громадськості і ЗМІ Владислав Мангер ставши токсичним для системи.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявилаюрист Ганна Маляр.

«Системі було вигідно переховувати Мангера. Зараз він ставши дуже токсичним, зокрема, завдяки діяльності активістів і активізацію ЗМІ. Мангера нарешті здають. З’єднання явилася можливість оголосити йому підозру, зібрати проти нього докази тощо», – підкреслює юрист.

Також Ганна Маляр звертає увагу на роботу Генерального прокурора Юрія Луценка у цій справі.

«Генпрокурор дуже вдало анонсує справи. Це дає йому можливість постійно бути в інформаційному полі. Юрій Луценко може говорити тільки ті, про що попросити прокуратура», – зазначає юрист.

Ганна Маляр розповідає про те, що вісьмом особам оголосили про підозру у скоєнні злочину проти Катерини Гандзюк.

«Розслідування цього вбивства показує одне: наша «реформована» правоохоронна система поки що не може сумлінно розслідувати злочини проти власників матеріальних і владних ресурсів. Правоохоронцям щось перешкоджає. Вони не можуть вчасно зібрати докази, пред’явити підозру, неначе чекають на величезне напруження суспільства. Колі ж з’єднання являються ризики – вони розпочинають свою роботу», – переконана експерт.

«>

12.02.2019
14:04
Источник

Most Popular

To Top