Головні новини

Скандал на Волині: з храму вигнали священиків УПЦ МП

У Волинській області громада села Красноволя Маневицького району перейшла в Православну церкву України.

При цьому в розташований в селі Свято-Михайлівський храм не допустили єпископа УПЦ МП Нафанаїла та інших священиків Московського патріархату, розповів в Facebook голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк.

«Сьогодні в село Красноволя, громада якого провела процедуру переходу в Православну Церкву України, приїхав єпископ Волинський УПЦ (РПЦ) Натанаїл з іншими священиками, я так розумію, щоб показати, що ніякого переходу ні. Але в храм місцеві мешканці не допустили. Отже, остання спроба залишити громаду у Російській православній церкві не вдалася!» – розповів чиновник.

У той же час за словами глави прес-служби Волинської єпархії УПЦ МП Олега Точинского, відбулося захоплення храму.

«Просимо молитов! Сьогодні прихильники ПЦУ села Красноволя захопили місцевий Свято-Михайлівський храм і не пустили всередину ні настоятеля, ні керуючого єпархією. Зірвавши богослужіння, активісти привезли в село священика Київського патріархату, оголосивши його своїм новим настоятелем. Настоятель громади протоієрей Андрій Геналюк і віруючі УПЦ були недопущення в храм. Ось таке «об’єднання» церков… Окрема «подяка» Константинопольської церкви — «матері». Від ваших «материнських» обіймів ми тут задихаємося», — написав Точинский в Facebook.

«>

13.01.2019
15:44
Источник

Most Popular

To Top