Головні новини

Скандал з маршрутниками, кинув на зупинці дитину без свідомості: з’ясувалися нові деталі

У Дніпрі провели розслідування інциденту в маршрутному автобусі № 127, водій якого висадив непритомну дівчинку.

У коментарі міському сайту 056.иаглава профспілки автомобілістів і автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий заявив, що до водія направили заступника директора з безпеки руху, щоб отримати пояснення щодо цієї ситуації, однак підкреслив, що підтвердити факт того, що цей інцидент стався насправді, так і не вдалося.

До того ж, у годину «пік» при повному салоні людей висадити дівчинку фізично дуже складно.

«В „Богданах“ водій повинен заглушити машину, встати з місця і обійти автобус. А зробити це з повним салоном пасажирів швидко і непомітно не вийде», — пояснив він.

Через деякий час стало відомо, що водій спростував інцидент.

«Водій каже, що нікого не висаджував і, більше того, до нього ніхто з пасажирів не звертався з проханням зупинити автобус, тому що комусь стало погано. Швидше за все, дівчинку вивели на свіже повітря», — заявив Тонконогий.

Нагадаємо, про інцидент в маршрутці № 127, яка їхала по лінії селище Мирне — парк Шевченка вранці 11 лютого, в соцмережі повідомила мати дівчинки, яка шукала свідків події. За її інформацією, інцидент з дочкою стався в проміжок часу з 8:15 до 8:35.

А під Києвом у маршрутному таксі № 716 водій підняв руку на дитину за те, що той запитав, чи можна проїхати по пільзі. У підлітка було посвідчення, що дає право на такий проїзд.

«>

12.02.2019
22:21
Источник

Most Popular

To Top