Головні новини

Скандально відома Леся Софієнко пов’язана з російським криміналом, — ЗМІ

Журналісти викрили Софієнко у зв’язках з пітерської мафією, а також з’ясували, що вона була дружиною львівського кримінального авторитета.

Скандально відома київська бізнесвумен Леся Софієнко виявилася пов’язана з пітерської мафією. Про це йдеться в статті «Бандитський Львів: історія «блондинки в законі» Лесі Софієнко».

«За інформацією з мережі, у Лесі Софієнко є бізнес за кордоном. А в ньому знайомі обличчя. Компанія SP-Works Electronics S. A. зареєстрована в Белізі під номером 146,842. Директор — Грехем Сміт. Компанія Dimention Art Enterprices S. A., також зареєстрована в Белізі, реєстраційний номер 146,841 і компанія Leamar Anstalt в Ліхтенштейні, реєстраційний номер FL-0001.513.500-3. Директором двох останніх компаній є Маркус Хаслер», — йдеться в статті.

За даними журналістів, Маркус Хаслер і Грехем Сміт є повіреними Дмитра Скигина, одного з керівників так званої тамбовської ОПГ, яка оселилася в Петербурзі.

Крім того, у Лесі Софієнко, за даними журналістів, є зв’язки з українським криміналітетом – вона була дружиною львівського кримінального авторитета Олександра Пристиги, якого вбили в 1998 році.

«Зараз, коли пройшло вже 20 років з (моменту) вбивства Олександра Пристиги, встановити, хто його замовив — нереально. Хоча достеменно відомо, що відразу після вбивства авторитет отримав тоді ще нікому не відомий Вова Морда. А Леся Софієнко стала успішною і багатою», — йдеться в статті.

Також повідомляється, що нинішній чоловік пані Лесі — екс-регіонал Володимир Пехов, який у часи Януковича був помічником міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка.

11.01.2019
15:27
Источник

Most Popular

To Top