Головні новини

Словаччина на межі катастрофи через “евробляхеров” з України

Українці активно позбуваються машин з європейської реєстрацією після вступу в силу нових правил розгальмовування автомобілів.

Так недалеко від кордону з Україною, у словацькому селі Вубля, під відкритим небом виявлено більше сотні колишніх в употреблениеи автомобілів з іноземною реєстрацією.

800 чоловік місцевих жителів не готові до такого навалі сміття від господарів «евроблях» і бояться екологічної катастрофи.

Наприклад, на землі Александерса Чипатса хтось кинув близько п’яти десятків автомобілів. Його дружина, українка Світлана, чекає, що місцеві влади пред’являть сім’ї величезні штрафи.

«Екологічна служба Словацької республіки не дозволить на такий несанкціонованої незаконної стоянці тримати довго машини. Це такі нулі, нулі, нулі, що я навіть боюся про це думати. Я дійсно не сплю, я дійсно переживаю, не хочеться порушувати ніяких законів», — сказала вона.

У теж час староста села Надія Сєркова повідомила, що дана ситуація стала для неї повністю несподіваною і вона перебуває в розгубленості, не знаючи, як вирішити проблему.

«Йдете після обіду по селу і немає жодної, а вранці там вже стоять припарковані авто. І ви навіть не знаєте, звідки вони взялися, і хто їх туди вночі пригнав. Це одна з проблем. Інша в тому, що ці автомобілі часто розбирають на запчастини. Тобто частини автомобіля зникають, а сам кузов у нас в селі залишається валятися, як лом або сміття», — сказала вона.

Нагадаємо, 8 листопада ВР підтримала в другому читанні і в цілому законопроект про зниження вартості розмитнення автомобілів на єврономерах.

“>

06.12.2018
20:38
Источник

Most Popular

To Top