Головні новини

Соратник Порошенка не голосував за розрив договору про дружбу з РФ

Заступник голови фракції БПП Петра Порошенка Олександр Третьяков не проголосував розрив з “Договором про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією” попри присутність у парламенті.

Відповідні відомості журналісти ІНФОРМАТОРа знайшли на сайті Верховної Ради.

Згідно з оприлюдними даними голосування, Олександр Третьяков, який є заступником голови фракції Блоку Петра Порошенка та був присутній на засіданні парламенту під час розгляду проекту Закону про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Серед членів фракції БПП не голосували за розрив урік з Росією депутати Грановський, Недава, Фролов, Яриніч, Соловей, Матвієнко, Корнацький, Іщенко, Давиденко, Голубов та Агафонов.

Нагадаємо, раніше видання писало, що саме Третьяков є людиною, яка у передвиборчому штабі президента Порошенка займається питаннями зриву виборів у 34 ВІДГ по всій Україні. Також заступник голови фракції БПП був активним лобістом створення Міністерства у справах ветеранів, яке і планував очолити з метою формування власної передвиборчої команди.

“>

06.12.2018
16:38
Источник

Most Popular

To Top