Новини Донецька

Соратнику Лимонова російський суд дав три роки в’язниці за замах на контрабанду зброї з ОРДО

Суд у Ростовській області РФ дали три роки в’язниці співголови партії «Інша Росія» Олександру Аверіну за замах на контрабанду вогнепальної зброї через кордон з окупованої частиною Донецької області. Про це пише «Коммерсантъ».

Як повідомляє прес-служба Матвеєво-Курганського районного суду Ростовської області, суд визнав винним співголови партії «Інша Росія» Олександра Аверіна у замаху на контрабанду вогнепальної зброї (ч. 3 ст. 30, 1 ч. ст. 226.1 КК РФ). Аверіна засудили до трьох років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму. Слідство звинувачувало підсудного і в незаконному зберіганні зброї (ч. 1 ст. 222), проте суд порахував цей факт недоведеним.

Аверіна затримали на кордоні Ростовської області (РФ) і окупованій частині Донецької області (прикордонний пункт Авіла-Успенське) в квітні цього року. Поліцейські виявили в сумці затриманого споряджений пістолет Макарова. Слідство тривало аж до кінця літа 2018 року. Справу було передано в суд на початку вересня. Адвокат підсудного Володимир Осінній вважає, що кримінальна справа сфабрикована і пістолет співголові «Іншої Росії» підкинули поліцейські.

При цьому захисник підсудного не зміг пояснити, що Він робив у «ДНР». Володимир Осінній лише сказав, що його довіритель там був «по особистих справах». Між тим в паблике «Іншої Росії» говориться, що: «Олександр мав безпосереднє відношення до добровольчому руху, який прийшов на допомогу Новоросії. Сам воював під Луганськом в 2014 році, приїхавши на фронт з затишної Москви».

Источник

Most Popular

To Top