Головні новини

Спав він у ямі, і багато пив. Киянин розповів, як зміг врятуватися, заблукавши в Карпатах на Різдво

Знайдений в Карпатах київський турист Ігор Грищенко, який перебуває в опіковому відділенні ужгородської лікарні, знайшов у собі сили, щоб розповісти про своє спасіння.

Лікарі вже оглянули його, кажуть, стан задовільний. “Якихось порушень внутрішніх органів не виявлено, має місце обмороження пальців нижніх кінцівок. Пацієнт в хорошому настрої, він не отримав, слава Богу, ніяких важких психічних трам», – каже головний лікар Ужгородського райлікарні Юрій Яцина.

Лижник розповів, як рятувався від замерзання – постійно рухався, набирав у термос воду в крижаному джерелі і багато пив. Першу ніч спав у ямі на лижах, але кожні 15 хвилин вставав і грівся. «Спустився вниз, заночував там, викопав із снігу таку лунку, поклав лижі і спав на лижах, кожні 15 хвилин я зігрівався, вставав, танцював, стрибав, у долоні плескав», – згадує лижник.

Коли ж він дістався до будинку лісника, знайшов там чорничне варення і какао, піч і дрова, тому зміг щось поїсти та зігрітися гарячим напоєм. Перед тим, як його знайшли, каже, відчував себе вже дуже погано. “Я був у такому стані, що не розумів живий я чи ні. Розпалив піч на дровах, добре, що там лісник такий був, що у нього все було і піч, і дрова були. Я точно хочу приїхати в той будинок лісника і там добру справу, залишити там щось», – каже Ігор.

В ужгородській лікарні кажуть, тут Ігор пробуде кілька днів, наступного тижня його доставлять у Київ. Нагадаємо, що шукали Ігоря п’ять днів. Лижник пішов з товаришем в гори і зник ще на Різдво. Ігорю самому двічі вдавалося вийти на зв’язок. Вдруге він зателефонував рятувальникам, коли почув вертоліт, їм повідомив, що знаходиться в будиночку лісника, неподалік невеликої річки. За цим орієнтирам пошуковій групі пізно ввечері вдалося відшукати чоловіка.

«>

12.01.2019
08:32
Источник

Most Popular

To Top