Головні новини

Спеціаліст по переворотів, який раніше працював в Україні, переведений в посольство РФ у Мінську

Депортований з України за діяльність, несумісну зі статусом дипломата» колишній військово – морський аташе посольства Росії Кирило Колючкин влаштувався на аналогічну посаду в диппредставництві РФ в Білорусі.

Відомо, що Колючкин – офіцер російських спецслужб (ГРУ ГШ), капітан 2 рангу.

У 2012 році брав участь у переговорах з в. о. командувача українських ВМС Юрієм Ільїним з питань співробітництва флотів у Севастополі. За даними видання, у другій половині лютого 2014 року контактував в Києві з російською делегацією на чолі з помічником президента РФ Владиславом Сурковим в момент розстрілів на Майдані Незалежності.

«У Криму і Севастополі вже починається операція по захопленню українського півострова, про що «капітан» не міг не знати. Зрозуміло, як і про роль, яку в наступної окупації зіграє Чорноморський флот РФ», — повідомляють журналісти.

У червні 2014 року був затриманий СБУ за «проведення агентурної роботи» і висланий з України.

В даний час мінімум до 2017 року числиться Військовим і Військово-Повітряним аташе посольства Росії в Республіці Білорусь.

Про діяльність його в Білорусі майже нічого невідомо.

«При такій кількості аналогій з Україною видається логічним припустити, що Колючкин в Білорусі працює над тим же самим, що і в Україні. Тільки вже на інший ввіреній йому території», — констатує видання.

“>

06.12.2018
12:58
Источник

Most Popular

To Top