«Сподіваюся, вас не уб’ють». Глава СБУ закликав жителів ОРДЛО не ходити на «вибори»

Глава СБУ Василь Грицак закликав жителів окупованих територій Донбасу ігнорувати псевдовыборы в ОРДЛО. Про це він сказав сьогодні на брифінгу в Києві, — передає кореспондент «ОстроВа».

«Я звертаюся до жителів окупованих територій, ви можете не ходити на ті вибори. Я сподіваюся, вас за це не вб’ють. Результати вже і так відомі», — сказав він.

«Вибори» ватажків і «депутатів» ОРДЛО з подачі Кремля призначили на 11 листопада. Світове співтовариство однозначно заявляє, що наміри окупаційної адміністрації РФ провести «позачергові вибори» на тимчасово окупованих територіях Донбасу грубо порушують зобов’язання Росії як підписанта Мінських домовленостей.

Як повідомлялося раніше, користувачі в соцмережах повідомляли, що на підконтрольній території Україні Луганщини розміщені плакати про відповідальність за участь у псевдовиборів «ЛНР». «СБУ попереджує: участь у виборах ОРЛО — державна зрада. Встановимо кожного» — свідчать написи на них від імені СБУ.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що всі організатори і учасники фейкових «виборів» в ОРДЛО будуть нести кримінальну відповідальність.

Источник

Most Popular

To Top