Новини Донецька

США і ЄС близькі до того, щоб узгодити «керченські» санкції проти Росії

Представники США і ЄС близькі до того, щоб узгодити санкції проти Росії у відповідь на інцидент із затриманням українських моряків і кораблів у Керченській протоці. Про це повідомляє російський «Інтерфакс» з посиланням на газету Financial Times, яка посилається на дипломатичні джерела.

Відзначається, що дане питання повинні обговорити 18 лютого глави МЗС Євросоюзу. Обмежувальні заходи, за даними співрозмовника газети, можуть бути введені протягом найближчих двох місяців.

Один з джерел видання пояснив, що санкції, як очікується, будуть прийняті у відношенні фізичних осіб та компаній, що мають пряме відношення до інциденту з українськими кораблями.

У свою чергу британський телеканал Sky News з посиланням на джерела повідомляє, що «Британія і її союзників в ЄС домагаються, щоб нові обмежувальні заходи були оголошені Європейським Союзом в найближчі тижні».

«Коли є взаєморозуміння (США і ЄС — ред.), то є і більш ефективний вплив (при введенні санкцій — ред.)», — цитує канал своє джерело. «Правильно, що ми зараз рухаємося до того, щоб підвищити ціну, що Росія буде платити за свої дії», — наводить Sky News слова іншого джерела.

«Більше імен (в санкционных списках — ред.), більше заморожених активів», — заявив джерело каналу в дипломатичних колах, коментуючи майбутні заходи.

Источник

Most Popular

To Top