Головні новини

США вимагають від Росії звільнити полонених українських моряків до Нового року і загрожують відключенням від SWIFT

Спецпредставник США по Україні Курт Волкер зажадав від Росії негайно звільнити захоплених біля Криму українських моряків. Крайній термін, відведений росіянам — до Нового року.

Волкер нагадав Кремлю, що якщо захопленням моряків і кораблів Росія хотіла уникнути санкцій, то цей план провалився. «Адміністрація може вибрати різні санкційні заходи, запропоновані Конгресом. І чим більше росіяни атакують українські військові кораблі і захоплюють українських моряків, тим більше ймовірність, що Адміністрація вибере більш жорсткі заходи», — заявив спецпредставник США в інтерв’ю «Голосу Америки».

За словами Волкера, в Європі, і, зокрема, в Німеччині вже прозвучала пропозиція заборонити російським суднам заходити в європейські порти. Спецпредставник вважає ідею гідною обговорення: «Це дуже сильний і оригінальний відповідь». Подивимося, як вони будуть розвивати цю ідею, і самі її також розглянемо”.

Крім того, у міжнародного співтовариства залишається «ядерна опція» — відключення Росії від фінансової системи SWIFT. «Це називають ядерної опцією… Вона дорого обійдеться і для Росії, і для наших союзників. Але у нас повинна бути така можливість. Ми не можемо допустити, щоб Росія продовжувала агресивні кроки», — підсумував Волкер.

“>

06.12.2018
16:58
Источник

Most Popular

To Top